اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

Saman, Chaharmahal and Bakhtiari Province, Iran

اجاره روزانه, اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

95هزار تومان روزانه

كد ملك :

 RH-2017-07

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

1

تعداد حمام

2

متراژ

60 متر

سال ساخت

1387

شرح

اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد از جمله خدمات اصلی وب سایت شهرکرد دات کام می باشد. مجموعه ی شهرکرد دات کام بر آنست تا با گردآوری جامع ترین اطلاعات واحدها امر اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد را برای مسافران گرامی شهر سامان شهرکرد و کلیه نقاط استان چهار محال بختیاری فرآهم آورده و مقدمات سفری خوب و آرام را برای شما هم وطنان گرامی تدارک بیند.

توضیحات این واحد جهت اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

این منزلی که جهت اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد اطلاعات آن را مطالعه می نمائید دارای یک اتاق خواب با یک تخت دو نفره و یک تخت دو نفره می باشد. در پذیرایی این واحد مبلمان و تلویزیون قرار داده شده است. سرویس حمام و دستشویی بسیار تمیز و مشترک می باشد.  این واحد در یک ساختمان دو و نیم طبقه در نزدیکی خیابان میر سامان شهرکرد واقع شده است. این ساختمان فاقد پارکینگ می باشد ولی در جلوی ساختمان محل پارک امن موجود هست و در دو طرف منزل دوربین مدار بسته در نظر گرفته شده است و به این ترتیب با خیالی آسوده می توانید اقدام به پارک خودروی خود نمائید. این خانه در طبقه ی دوم واقع شده است و ساختمان آسانسور ندارد.

تصاویر این واحد جهت اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

تعدادی از تصاویر این واحد جهت اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرداگر تصاویر را جامع نمی بینید برای مشاهده ی سایر تصاویر و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این خانه ی اجاره ای در سامان شهرکرد می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید.

درباره موقعیت این خانه جهت اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

شهر سامان در فاصله ۲۲ کیلومتری شمال شرقی شهرکرد قرار دارد. سامان به دلیل قرار گرفتن در حاشیهٔ زاینده رود از زمینه مناسبی برای کشاورزی، باغداری و جذب گردشگر برخوردار است. محصولات کشاورزی شهر سامان شهرت بسیاری دارند و این شهر به علت وضعیت خاص جغرافیایی برای تولید محصول‌های همچون بادام و گردو بسیار مناسب و از قطب‌های مهم تولید این محصولات است.

ظرفیت این خانه جهت اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

ظرفیت اسمی و استاندارد این اقامتگاه 3 نفر تعیین شده است که در صورت پرداخت هزینه نفرات اضافه بر ظرفیت اسمی امکان پذیرش تا سقف 5 میهمان در این خانه اجاره ای روزانه در سامان  شهرکرد وجود دارد. هزینه هر شب اقامت برای اجاره خانه مبله در سامان شهرکرد  با احتساب3 نفر میهمان در نظر گرفته شده و برای تعداد نفرات مازاد بر این  مبلغ شصت و پنج  هزار تومان اضافه در نظر گرفته خواهد شد.

فضای خواب این خانه جهت اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد

برای فضای خواب این واحد اقامتی جهت اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد که دارای یک  اتاق خواب لوکس می باشد نسبت به گنجایش 5 نفری آن ،3 تخت خواب که به صورت یک تخت دو نفره و یک تخت تک نفره و  نفرات اضافه وسایل خواب ،  فراهم شده  است و به این ترتیب سه تخت میتوان در نظر گرفت. مسافران عزیز باید توجه فرمایند برای نفرات اضافه از قبل درخواست وسایل خواب یادآوری شده باشد.

نظرات مسافران قبلی: این سوئیت جهت اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد برای مسافران با تعداد 3 نفر راضی کننده ارزیابی شده است. برای مسافران با تعداد بالا کوچک بون واحد نقطه ضعف واحد ارزیابی شده است. رفتار بسیار عالی میزبان جناب آقای قاسمی باعث پر بودن این واحد در اکثریت روزهای سال شده است.

 

0/5 (0 دیدگاه)
Summary
Review Date
Reviewed Item
اجاره روزانه خانه در سامان شهرکرد
Author Rating
41star1star1star1stargray

یادداشت

ملک روی نقشه

املاک مشابه

اجاره سوئیت شهرکرد

اجاره سوئیت شهرکرد

اجاره سوئیت شهرکرد

تعداد اتاق خواب

2

تعداد حمام

1

متراژ

80 متر

اجاره سوئیت شهرکرد, اجاره سوئیت مبله در شهرکرد

160,000هزار تومان روزانه

اجاره سوئیت و ویلا در شهرکرد، سامان